ISL8200AMMREP
IntersilIntersil
Intersil
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ISL8200AMMREP
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu DC DC CONVERTER 0.6-6V
listoch: ISL8200AMMREP.pdf
  • správa
Špecifikácie ISL8200AMMREP
Číslo dielu ISL8200AMMREP Výrobca Intersil
popis DC DC CONVERTER 0.6-6V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4649 pcs Dátový hárok ISL8200AMMREP.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 0.6 ~ 6 V Napätie - vstup (min) 3V
Napätie - vstup (Max) 20V typ Non-Isolated PoL Module
Balík dodávateľov zariadení 23-QFN (15x15) Veľkosť / rozmer 0.59" L x 0.59" W x 0.09" H (15.0mm x 15.0mm x 2.2mm)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro 23-PowerQFN Module Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Vlastnosti OCP, OTP, OVP, UVLO efektívnosť -
Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 6 V 10A 3V - 20V Input Prúd - výstup (Max) 10A