ID82C55A
IntersilIntersil
ID82C55A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ID82C55A
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC I/O EXPANDER 24B 40DIP
listoch: ID82C55A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
18 pcs
108 pcs
  • správa
Špecifikácie ID82C55A
Číslo dielu ID82C55A Výrobca Intersil
popis IC I/O EXPANDER 24B 40DIP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3277 pcs Dátový hárok ID82C55A.pdf
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 40-Cerdip
séria - obal Tube
Balík / puzdro 40-CDIP (0.600", 15.24mm) Typ výstupu Open Drain
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet I / O 24
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výstup prerušenia No Rozhranie Parallel
Vlastnosti - Detailný popis I/O Expander 24 Parallel 40-Cerdip
Prúd - výstupný zdroj / výlevka 2.5mA Číslo základnej časti 82C55A