HIP2100IR4
IntersilIntersil
HIP2100IR4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HIP2100IR4
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC DRIVER HALF BRIDGE 100V 12DFN
listoch: HIP2100IR4.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie HIP2100IR4
Číslo dielu HIP2100IR4 Výrobca Intersil
popis IC DRIVER HALF BRIDGE 100V 12DFN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4539 pcs Dátový hárok HIP2100IR4.pdf
Napätie - Napájanie 9 V ~ 14 V Balík dodávateľov zariadení 12-DFN (4x4)
séria - Doba nárastu / poklesu (typ) 10ns, 10ns
obal Tube Balík / puzdro 12-VFDFN Exposed Pad
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Počet ovládačov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Logické napätie - VIL, VIH 4V, 7V Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Typ vstupu Non-Inverting Vysoké bočné napätie - Max (Bootstrap) 114V
Typ brány N-Channel MOSFET Ovládaná konfigurácia Half-Bridge
Detailný popis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 12-DFN (4x4) Aktuálny - špičkový výstup (zdroj, výlevka) 2A, 2A
Typ kanálu Independent Číslo základnej časti HIP2100
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HIP2100IBZT7A
HIP2100IBZT7A
výrobcovia: Intersil
popis: IC HALF BRIDGE DRIVER 8SOIC
Skladom: 29659 pcs
Stiahnuť ▼: HIP2100IBZT7A.pdf
RFQ
HIP2100IR4Z
HIP2100IR4Z
výrobcovia: Intersil
popis: IC DRIVER HALF BRIDGE 100V 12DFN