EL8100IS
IntersilIntersil
Intersil
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EL8100IS
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
listoch: EL8100IS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie EL8100IS
Číslo dielu EL8100IS Výrobca Intersil
popis IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5066 pcs Dátový hárok EL8100IS.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V Napätie - vstupný posun 800µV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu 200 V/µs
séria - obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu Rail-to-Rail
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Získajte produkt šírky pásma 100MHz
Detailný popis Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC Prúd - dodávka 2mA
Prúd - výstup / kanál 65mA Prúd - vstupná predpoveď 1.5µA
Číslo základnej časti EL8100 Typ zosilňovača Voltage Feedback
-3db šírka pásma 200MHz