EL7154CS-T7
IntersilIntersil
Intersil
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EL7154CS-T7
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC PIN DRIVER 10MHZ 3ST 8-SOIC
listoch: EL7154CS-T7.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie EL7154CS-T7
Číslo dielu EL7154CS-T7 Výrobca Intersil
popis IC PIN DRIVER 10MHZ 3ST 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5162 pcs Dátový hárok EL7154CS-T7.pdf
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 16 V Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
séria - Doba nárastu / poklesu (typ) 4ns, 4ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet ovládačov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Logické napätie - VIL, VIH 0.6V, 2.4V Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Typ vstupu Non-Inverting Typ brány IGBT, N-Channel MOSFET
Aktuálny - špičkový výstup (zdroj, výlevka) 4A, 4A Typ kanálu Synchronous
Číslo základnej časti EL7154
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
EL7154CSZ-T7
EL7154CSZ-T7
výrobcovia: Intersil
popis: IC PIN DRIVER 10MHZ 3ST 8-SOIC
Skladom: 28232 pcs
Stiahnuť ▼: EL7154CSZ-T7.pdf
RFQ
EL7154CNZ
EL7154CNZ
výrobcovia: Intersil
popis: IC PIN DRIVER 10MHZ 8-DIP