EL5100IS
IntersilIntersil
Intersil
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EL5100IS
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC OPAMP VFB 200MHZ 8SOIC
listoch: EL5100IS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie EL5100IS
Číslo dielu EL5100IS Výrobca Intersil
popis IC OPAMP VFB 200MHZ 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4561 pcs Dátový hárok EL5100IS.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 3.3 V ~ 12 V, ±1.65 V ~ 6 V Napätie - vstupný posun 1mV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu 2200 V/µs
séria - obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - dodávka 2.5mA Prúd - výstup / kanál 100mA
Prúd - vstupná predpoveď 2µA Číslo základnej časti EL5100
Typ zosilňovača Voltage Feedback -3db šírka pásma 200MHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
EL5100IS-T7
EL5100IS-T7
výrobcovia: Intersil
popis: IC OPAMP VFB 200MHZ 8SOIC
Skladom: 5172 pcs
Stiahnuť ▼: EL5100IS-T7.pdf
RFQ
EL5100IS-T13
EL5100IS-T13
výrobcovia: Intersil
Skladom: 4020 pcs
Stiahnuť ▼: EL5100IS-T13.pdf
RFQ
EL5100ISZ-T7
EL5100ISZ-T7
Stiahnuť ▼: EL5100ISZ-T7.pdf
EL5100ISZ
EL5100ISZ