CS82C55A-5
IntersilIntersil
Intersil
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CS82C55A-5
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC
listoch: CS82C55A-5.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie CS82C55A-5
Číslo dielu CS82C55A-5 Výrobca Intersil
popis IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5621 pcs Dátový hárok CS82C55A-5.pdf
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 44-PLCC (16.58x16.58)
séria - obal Tube
Balík / puzdro 44-LCC (J-Lead) Typ výstupu Open Drain
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet I / O 24
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výstup prerušenia No
Rozhranie Parallel Vlastnosti -
Detailný popis I/O Expander 24 Parallel 44-PLCC (16.58x16.58) Prúd - výstupný zdroj / výlevka 2.5mA
Číslo základnej časti 82C55A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CS82C54-12Z
CS82C54-12Z
výrobcovia: Intersil
popis: IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC