CP82C55A
IntersilIntersil
CP82C55A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CP82C55A
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC I/O EXPANDER 24B 40DIP
listoch: CP82C55A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie CP82C55A
Číslo dielu CP82C55A Výrobca Intersil
popis IC I/O EXPANDER 24B 40DIP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 13817 pcs Dátový hárok CP82C55A.pdf
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 40-DIP
séria - obal Tube
Balík / puzdro 40-DIP (0.600", 15.24mm) Typ výstupu Open Drain
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet I / O 24
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výstup prerušenia No
Rozhranie Parallel Vlastnosti -
Detailný popis I/O Expander 24 Parallel 40-DIP Prúd - výstupný zdroj / výlevka 2.5mA