CMS82C55AZ
IntersilIntersil
Intersil
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CMS82C55AZ
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC
listoch: CMS82C55AZ.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1040 pcs
  • správa
Špecifikácie CMS82C55AZ
Číslo dielu CMS82C55AZ Výrobca Intersil
popis IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24877 pcs Dátový hárok CMS82C55AZ.pdf
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 44-PLCC (16.58x16.58)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro 44-LCC (J-Lead) Typ výstupu Open Drain
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet I / O 24
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výstup prerušenia No Rozhranie Parallel
Vlastnosti - Detailný popis I/O Expander 24 Parallel 44-PLCC (16.58x16.58)
Prúd - výstupný zdroj / výlevka 2.5mA Číslo základnej časti 82C55A