IN-P32ATR
InoluxInolux
Inolux
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IN-P32ATR
Výrobca / Značka: Inolux
Popis produktu LED RED CLEAR 2PLCC SMD
listoch: IN-P32ATR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie IN-P32ATR
Číslo dielu IN-P32ATR Výrobca Inolux
popis LED RED CLEAR 2PLCC SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1231032 pcs Dátový hárok IN-P32ATR.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 628nm Vlnová dĺžka - dominantná 622nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení 2-PLCC Veľkosť / rozmer 3.20mm L x 2.80mm W
séria IN-P32AT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2-PLCC Ostatné mená 1830-1111-2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 5 (48 Hours)
Hodnotenie Millicandela 285mcd Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Transparentnosť objektívu Clear Štýl / veľkosť šošovky Round with Flat Top, 2.40mm
Farba šošoviek Clear Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 1.90mm Vlastnosti -
Detailný popis Red 622nm LED Indication - Discrete 2V 2-PLCC Súčasný test 20mA