398LMB050M2BF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 398LMB050M2BF
Výrobca / Značka: Illinois Capacitor
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
listoch: 398LMB050M2BF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 398LMB050M2BF
Číslo dielu 398LMB050M2BF Výrobca Illinois Capacitor
popis CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65379 pcs Dátový hárok 398LMB050M2BF.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria LMB Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.23A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.788A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 148.783 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 3900µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 148.783 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 3900µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
popis: HEATSINK 1/2 BRICK HORZ
Skladom: 12099 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
39899N
39899N
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: FILE,PILLAR,CUT 0,6"/152MM
Skladom: 4327 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
39896
výrobcovia: Wiha
popis: SCREWDRIVER SET PHIL/SLOT 8PC
Stiahnuť ▼: 39896.pdf
39892
výrobcovia: Wiha
popis: SCREWDRIVER SET PHIL/SLOT 5PC
Stiahnuť ▼: 39892.pdf
popis: HEATSINK 1/2 BRICK VERT
popis: HEATSINK 1/2 BRICK VERT
popis: HEATSINK 1/2 BRICK HORZ
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: FILE,PILLAR,CUT 00,6"/152MM
popis: FILE,PILLAR,CUT 4,4"/102MM
398LMB080M2DF
398LMB080M2DF
výrobcovia: Illinois Capacitor
popis: CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Stiahnuť ▼: 398LMB080M2DF.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety