IXFX55N50F
IXYS RFIXYS RF
IXFX55N50F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IXFX55N50F
Výrobca / Značka: IXYS RF
Popis produktu MOSFET N-CH 500V 55A PLUS247
listoch: IXFX55N50F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • správa
Špecifikácie IXFX55N50F
Číslo dielu IXFX55N50F Výrobca IXYS RF
popis MOSFET N-CH 500V 55A PLUS247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4322 pcs Dátový hárok IXFX55N50F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení PLUS247™-3
séria HiPerRF™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 85 mOhm @ 27.5A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 560W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Ostatné mená Q1649656
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 6700pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 195nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 500V Detailný popis N-Channel 500V 55A (Tc) 560W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 55A (Tc)