IXFX24N100F
IXYS RFIXYS RF
IXFX24N100F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IXFX24N100F
Výrobca / Značka: IXYS RF
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247-3
listoch: IXFX24N100F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • správa
Špecifikácie IXFX24N100F
Číslo dielu IXFX24N100F Výrobca IXYS RF
popis MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3859 pcs Dátový hárok IXFX24N100F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení PLUS247™-3
séria HiPerRF™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 390 mOhm @ 12A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 560W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 6600pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 195nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V
Detailný popis N-Channel 1000V 24A (Tc) 560W (Tc) Through Hole PLUS247™-3 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 24A (Tc)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
IXFX24N100
IXFX24N100
výrobcovia: IXYS Corporation
popis: MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS 247