IXFT12N100F
IXYS RFIXYS RF
IXFT12N100F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IXFT12N100F
Výrobca / Značka: IXYS RF
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 12A TO268
listoch: IXFT12N100F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • správa
Špecifikácie IXFT12N100F
Číslo dielu IXFT12N100F Výrobca IXYS RF
popis MOSFET N-CH 1000V 12A TO268 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10550 pcs Dátový hárok IXFT12N100F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-268 (IXFT)
séria HiPerRF™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 6A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 300W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 2700pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 77nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V
Detailný popis N-Channel 1000V 12A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-268 (IXFT) Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 12A (Tc)