IXFN24N100F
IXYS RFIXYS RF
IXFN24N100F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IXFN24N100F
Výrobca / Značka: IXYS RF
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 24A SOT227B
listoch: IXFN24N100F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie IXFN24N100F
Číslo dielu IXFN24N100F Výrobca IXYS RF
popis MOSFET N-CH 1000V 24A SOT227B Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3358 pcs Dátový hárok IXFN24N100F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení SOT-227B
séria HiPerRF™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 390 mOhm @ 12A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 600W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 6600pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 195nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V
Detailný popis N-Channel 1000V 24A (Tc) 600W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 24A (Tc)