IXFK44N50F
IXYS RFIXYS RF
IXFK44N50F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IXFK44N50F
Výrobca / Značka: IXYS RF
Popis produktu MOSFET N-CH 500V 44A TO264
listoch: IXFK44N50F.pdf
  • správa
Špecifikácie IXFK44N50F
Číslo dielu IXFK44N50F Výrobca IXYS RF
popis MOSFET N-CH 500V 44A TO264 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4875 pcs Dátový hárok IXFK44N50F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-264 (IXFK)
séria HiPerRF™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 22A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 500W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-264-3, TO-264AA Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 5500pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 156nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 500V Detailný popis N-Channel 500V 44A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-264 (IXFK)
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 44A (Tc)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
IXFK44N50
IXFK44N50
výrobcovia: IXYS Corporation
popis: MOSFET N-CH 500V 44A TO-264AA