IXFH6N100F
IXYS RFIXYS RF
IXFH6N100F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IXFH6N100F
Výrobca / Značka: IXYS RF
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 6A TO247
listoch: IXFH6N100F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • správa
Špecifikácie IXFH6N100F
Číslo dielu IXFH6N100F Výrobca IXYS RF
popis MOSFET N-CH 1000V 6A TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14321 pcs Dátový hárok IXFH6N100F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-247 (IXFH)
séria HiPerRF™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 1.9 Ohm @ 3A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 180W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1770pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 54nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V
Detailný popis N-Channel 1000V 6A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-247 (IXFH) Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 6A (Tc)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
IXFH70N20Q3
IXFH70N20Q3
výrobcovia: IXYS Corporation
popis: MOSFET N-CH 200V 70A TO-247
Skladom: 13259 pcs
Stiahnuť ▼: IXFH70N20Q3.pdf
RFQ
IXFH6N90
IXFH6N90
výrobcovia: IXYS Corporation
popis: MOSFET N-CH 900V 6A TO-247AD
Skladom: 4209 pcs
Stiahnuť ▼: IXFH6N90.pdf
RFQ
IXFH6N100
IXFH6N100
popis: MOSFET N-CH 1KV 6A TO-247AD