IXFH12N50F
IXYS RFIXYS RF
IXFH12N50F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IXFH12N50F
Výrobca / Značka: IXYS RF
Popis produktu MOSFET N-CH 500V 12A TO247
listoch: IXFH12N50F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • správa
Špecifikácie IXFH12N50F
Číslo dielu IXFH12N50F Výrobca IXYS RF
popis MOSFET N-CH 500V 12A TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16205 pcs Dátový hárok IXFH12N50F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-247 (IXFH)
séria HiPerRF™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 6A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 180W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1870pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 54nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 500V
Detailný popis N-Channel 500V 12A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-247 (IXFH) Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 12A (Tc)