ICS345RP
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ICS345RP
Výrobca / Značka: IDT (Integrated Device Technology)
Popis produktu IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
listoch: ICS345RP.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie ICS345RP
Číslo dielu ICS345RP Výrobca IDT (Integrated Device Technology)
Dostupné množstvo 5722 pcs Dátový hárok ICS345RP.pdf
Napätie - Napájanie 3.15 V ~ 3.45 V typ Clock/Frequency Synthesizer
Balík dodávateľov zariadení 20-QSOP séria VersaClock®
Pomer - Vstup: Výstup 1:9 obal Tube
Balík / puzdro 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Výkon LVCMOS Ostatné mená 345RP
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant vstup Clock, Crystal
Frekvencia - Max 200MHz Delič / násobič No/Yes