7133LA55PFI8
Prehľad produktov
Číslo dielu: 7133LA55PFI8
Výrobca / Značka: IDT (Integrated Device Technology)
Popis produktu IC SRAM 32K PARALLEL 100TQFP
listoch: 7133LA55PFI8.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 7133LA55PFI8
Číslo dielu 7133LA55PFI8 Výrobca IDT (Integrated Device Technology)
popis IC SRAM 32K PARALLEL 100TQFP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4634 pcs Dátový hárok 7133LA55PFI8.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, 55ns Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V
technológie SRAM - Dual Port, Asynchronous Balík dodávateľov zariadení 100-TQFP (14x14)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 100-LQFP Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)