7130LA55TFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 7130LA55TFI8
Výrobca / Značka: IDT (Integrated Device Technology)
Popis produktu IC SRAM 8K PARALLEL 64TQFP
listoch: 7130LA55TFI8.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 7130LA55TFI8
Číslo dielu 7130LA55TFI8 Výrobca IDT (Integrated Device Technology)
popis IC SRAM 8K PARALLEL 64TQFP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4878 pcs Dátový hárok 7130LA55TFI8.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, 55ns Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V
technológie SRAM - Dual Port, Asynchronous Balík dodávateľov zariadení 64-TQFP (10x10)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 64-LQFP Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)