345RIPLF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 345RIPLF
Výrobca / Značka: IDT (Integrated Device Technology)
Popis produktu IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
listoch: 345RIPLF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3025 pcs
  • správa
Špecifikácie 345RIPLF
Číslo dielu 345RIPLF Výrobca IDT (Integrated Device Technology)
popis IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23006 pcs Dátový hárok 345RIPLF.pdf
Napätie - Napájanie 3.15 V ~ 3.45 V typ Clock/Frequency Synthesizer
Balík dodávateľov zariadení 20-QSOP séria VersaClock®
Pomer - Vstup: Výstup 1:9 obal Tube
Balík / puzdro 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Výkon LVCMOS Ostatné mená 800-2366-5
ICS345RIPLF
ICS345RIPLF-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant vstup Clock, Crystal
Frekvencia - Max 200MHz Delič / násobič No/Yes
Diferenciál - Vstup: Výstup No/No Číslo základnej časti ICS345
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
345P2
345P2
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: CABLE R/A MALE 5POS SGL-END 2M
Skladom: 4255 pcs
Stiahnuť ▼: 345P2.pdf
RFQ
345RPLF
345RPLF
výrobcovia: IDT (Integrated Device Technology)
popis: IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
Skladom: 28712 pcs
Stiahnuť ▼: 345RPLF.pdf
RFQ
345P4
345P4
popis: CABLE R/A MALE 5POS SGL-END 4M
Stiahnuť ▼: 345P4.pdf
345RIPLFT
345RIPLFT
Stiahnuť ▼: 345RIPLFT.pdf
345LS-W1
345LS-W1
výrobcovia: VCC (Visual Communications Company)
popis: LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE WHITE
Stiahnuť ▼:
345S1
345S1
popis: CABLE R/A FEMALE 5POS SGL-END 1M
Stiahnuť ▼: 345S1.pdf
345S4
345S4
popis: CABLE R/A FEMALE 5POS SGL-END 4M
Stiahnuť ▼: 345S4.pdf
345S2
345S2
popis: CABLE R/A FEMALE 5POS SGL-END 2M