ASLD311120DNUS
IDECIDEC
IDEC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASLD311120DNUS
Výrobca / Značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS SRR 12V 2NO BLU
listoch:
  • správa
Špecifikácie ASLD311120DNUS
Číslo dielu ASLD311120DNUS Výrobca IDEC
popis 30MM SS 3POS SRR 12V 2NO BLU Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS