ASLD21120DNUS
IDECIDEC
IDEC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASLD21120DNUS
Výrobca / Značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS IL 2POS 12V 2NO BLU
listoch:
  • správa
Špecifikácie ASLD21120DNUS
Číslo dielu ASLD21120DNUS Výrobca IDEC
popis 30MM SS IL 2POS 12V 2NO BLU Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS