APD199DN-R-240V
IDECIDEC
IDEC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APD199DN-R-240V
Výrobca / Značka: IDEC
Popis produktu PB PILOT LIGHT 30MM
listoch:
  • správa
Špecifikácie APD199DN-R-240V
Číslo dielu APD199DN-R-240V Výrobca IDEC
popis PB PILOT LIGHT 30MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5760 pcs Dátový hárok
Vlnová dĺžka - vrchol - Napätie 240V
Uhol zobrazenia - typ LED
Stýl ukončenia Screw Terminal séria TWTD
hodnotenie AC Tvar výrezu panelu Round
Rozmery výrezu panelu 1.18" (30.0mm) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hodnotenie Millicandela - Transparentnosť objektívu -
Štýl / veľkosť šošovky Round with Domed Top Farba šošoviek Red
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Farba lampy -
Ochrana proti vniknutiu IP65, NEMA 4X, 13 Vlastnosti -
Detailný popis LED Panel Indicator 240V Round with Domed Top Screw Terminal prúd -