Q302013PCICC
HoffmannHoffmann
Hoffmann
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: Q302013PCICC
Výrobca / Značka: Hoffmann
Popis produktu BOX PLASTIC GRY/CLR 11.8"LX7.9"W
listoch: Q302013PCICC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie Q302013PCICC
Číslo dielu Q302013PCICC Výrobca Hoffmann
popis BOX PLASTIC GRY/CLR 11.8"LX7.9"W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1054 pcs Dátový hárok Q302013PCICC.pdf
závažia 3 lbs (1.4kg) Hrúbka 0.157" (4.00mm)
Veľkosť / rozmer 11.811" L x 7.874" W (300.00mm x 200.00mm) Informácie o preprave Shipped from Digi-Key
séria - hodnotenie IP66, NEMA 4,4X,12,13, UL-508A
Ostatné mená 1441-1559
14499
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Materiál Plastic, Polycarbonate
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
výška 5.157" (131.00mm) Vlastnosti PCB Supports, Sealing Gasket, Wall Mount
Detailný popis Box Plastic, Polycarbonate Gray, Clear Cover/Door Cover Included 11.811" L x 7.874" W (300.00mm x 200.00mm) X 5.157" (131.00mm) dizajn Cover Included
Typ kontajnera Box farba Gray, Clear Cover/Door
Oblasť (D x Š) 93.0 in² (600 cm²)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
Q30-12
Q30-12
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 3000V 500MW
Skladom: 435 pcs
Stiahnuť ▼: Q30-12.pdf
RFQ
výrobcovia: QT Brightek
popis: OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
Skladom: 90649 pcs
Stiahnuť ▼: Q3022.pdf
RFQ
Q30-5
Q30-5
výrobcovia: XP Power