DAH8001B
HoffmannHoffmann
DAH8001B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAH8001B
Výrobca / Značka: Hoffmann
Popis produktu ELECTRIC HEATER 800 WATT
listoch: DAH8001B.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 240 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 240 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DAH8001B
Číslo dielu DAH8001B Výrobca Hoffmann
popis ELECTRIC HEATER 800 WATT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 240 pcs Dátový hárok DAH8001B.pdf
závažia 3 lbs (1.4kg) Napätie - vstup 115VAC
typ Heating Unit technické údaje Heater, 800W, 7.37A
Veľkosť / rozmer 4.37" L x 4.25" W x 7.48" H (111.0mm x 108.0mm x 190.0mm) Informácie o preprave Shipped from Digi-Key
séria - Ostatné mená 1441-1464
70590
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Rack Heater, 800W, 7.37A 4.37" L x 4.25" W x 7.48" H (111.0mm x 108.0mm x 190.0mm)