ASE10X10X6
HoffmannHoffmann
ASE10X10X6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASE10X10X6
Výrobca / Značka: Hoffmann
Popis produktu JUNCTION BOX STEEL 10"L X 10"W
listoch: ASE10X10X6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie ASE10X10X6
Číslo dielu ASE10X10X6 Výrobca Hoffmann
popis JUNCTION BOX STEEL 10"L X 10"W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2832 pcs Dátový hárok ASE10X10X6.pdf
závažia 8 lbs (3.6kg) Hrúbka -
Veľkosť / rozmer 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) Informácie o preprave Shipped from Digi-Key
séria - hodnotenie IP30, NEMA 1, UL-50, 50E
Ostatné mená 1441-1345 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Materiál Metal, Steel
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
výška 5.984" (152.00mm) Vlastnosti Knockouts, Wall Mount
Detailný popis Junction Box Metal, Steel Gray Cover Included 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) X 5.984" (152.00mm) dizajn Cover Included
Typ kontajnera Junction Box farba Gray
Oblasť (D x Š) 100 in² (645 cm²)