DF11C-28DP-2V(57)
HiroseHirose
Hirose
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DF11C-28DP-2V(57)
Výrobca / Značka: Hirose
Popis produktu CONN HDR 28POS GOLD
listoch: 1.DF11C-28DP-2V(57).pdf2.DF11C-28DP-2V(57).pdf3.DF11C-28DP-2V(57).pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie DF11C-28DP-2V(57)
Číslo dielu DF11C-28DP-2V(57) Výrobca Hirose
popis CONN HDR 28POS GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie 250V ukončenie Solder
Štýl Board to Board or Cable zakrytie Shrouded - 4 Wall
séria DF11 Rozmiestnenie riadkov - párenie 0.079" (2.00mm)
Pitch - párenie 0.079" (2.00mm) obal Tape & Reel (TR)
Celková dĺžka kontaktu - Ostatné mená 543-0694-0-57
Prevádzková teplota -30°C ~ 85°C Počet riadkov 2
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 28
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Priradené výšivky stohovania 8.2mm, 8.45mm, 9.55mm
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolačný materiál Polyamide (PA), Nylon Výška izolácie 0.283" (7.19mm)
Farba izolácie Beige Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti Pick and Place, Solder Retention Typ upevnenia Detent Lock
Detailný popis Connector Header Surface Mount 28 position 0.079" (2.00mm) Aktuálne hodnotenie 2A