M22-2012205
HarwinHarwin
M22-2012205 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M22-2012205
Výrobca / Značka: Harwin
Popis produktu 22 SIL VERT PIN HDR
listoch: 1.M22-2012205.pdf2.M22-2012205.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie M22-2012205
Číslo dielu M22-2012205 Výrobca Harwin
popis 22 SIL VERT PIN HDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81142 pcs Dátový hárok 1.M22-2012205.pdf2.M22-2012205.pdf
Napätie - ukončenie Solder
Štýl Board to Board zakrytie Unshrouded
séria M22 Rozmiestnenie riadkov - párenie -
Pitch - párenie 0.079" (2.00mm) obal Bulk
Celková dĺžka kontaktu 0.331" (8.40mm) Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Počet riadkov 1 Počet nabitých pozícií All
Počet pozícií 22 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Priradené výšivky stohovania 5.9mm, 8.6mm Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolačný materiál Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Výška izolácie 0.059" (1.50mm) Farba izolácie Black
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti -
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis Connector Header Through Hole 22 position 0.079" (2.00mm)
Aktuálne hodnotenie 1A per Contact Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Kontaktný materiál Phosphor Bronze
Dĺžka kontaktu - príspevok 0.134" (3.40mm) Dĺžka kontaktu - párenie 0.138" (3.50mm)