166GD24B
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
166GD24B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 166GD24B
Výrobca / Značka: Hammond Manufacturing
Popis produktu XFRMR LAMINATED 16.8VA CHAS MNT
listoch: 166GD24B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 166GD24B
Číslo dielu 166GD24B Výrobca Hammond Manufacturing
popis XFRMR LAMINATED 16.8VA CHAS MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6547 pcs Dátový hárok 166GD24B.pdf
závažia 1 lb (453.59g) Napätie - sekundárne (plné zaťaženie) 24V
Napätie - primárne 117V Napätie - Izolácia 2000Vrms
typ Laminated Core Stýl ukončenia Wire Leads
Veľkosť / rozmer 82.55mm L x 44.45mm W séria 166
Sekundárne navíjanie Single Primárne navíjanie Single
Výkon - Max 16.8 VA Ostatné mená 166GD24B-ND
HM4406
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 50.80mm Prúd - výstup (Max) 700mA
Center Tap Yes
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
166GD12
166GD12
výrobcovia: Hammond Manufacturing
popis: XFRMR LAMINATED 8.4VA CHAS MOUNT
Skladom: 8259 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
166J14
166J14
popis: XFRMR LAMINATED 14VA CHAS MOUNT
Skladom: 6254 pcs
Stiahnuť ▼: 166J14.pdf
RFQ
166G80
166G80
popis: XFRMR LAMINATED 40VA CHAS MOUNT
Stiahnuť ▼: 166G80.pdf
166G7
166G7
popis: XFRMR LAMINATED 4.9VA CHAS MOUNT
Stiahnuť ▼: 166G7.pdf
166G9
166G9
popis: XFRMR LAMINATED 4.5VA CHAS MOUNT
Stiahnuť ▼: 166G9.pdf
166J18
166J18
popis: XFRMR LAMINATED 18VA CHAS MOUNT
Stiahnuť ▼: 166J18.pdf
166J12B
166J12B
popis: XFRMR LAMINATED 12.6VA CHAS MNT
Stiahnuť ▼: 166J12B.pdf
166J12
166J12
Stiahnuť ▼: 166J12.pdf
166J16
166J16
popis: XFRMR LAMINATED 16VA CHAS MOUNT
Stiahnuť ▼: 166J16.pdf
166J10
166J10
popis: XFRMR LAMINATED 10VA CHAS MOUNT
Stiahnuť ▼: 166J10.pdf
166G8
166G8
popis: XFRMR LAMINATED 4VA CHAS MOUNT
Stiahnuť ▼: 166G8.pdf
166G6B
166G6B
popis: XFRMR LAMINATED 3.78VA CHAS MNT
Stiahnuť ▼: 166G6B.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety