1585CLIP
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1585CLIP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1585CLIP
Výrobca / Značka: Hammond Manufacturing
Popis produktu MOUNING CLIPS STEEL
listoch: 1585CLIP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 1585CLIP
Číslo dielu 1585CLIP Výrobca Hammond Manufacturing
popis MOUNING CLIPS STEEL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5974 pcs Dátový hárok 1585CLIP.pdf
séria 1585 Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Typ príslušenstva Mounting Kit-Rack Mount
Súvisiace produkty
1585A 877U1000
1585A 877U1000
výrobcovia: Belden
popis: CAT5E 4PR U/UTP CMP BOX
Skladom: 181472 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1585H10A1
1585H10A1
výrobcovia: Hammond Manufacturing
popis: POWER STRIP 48" 15A 10OUT 6'C