S2006LS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2006LS3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S2006LS3
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu SCR SENS 200V 6A ISO TO-220
listoch: 1.S2006LS3.pdf2.S2006LS3.pdf
  • správa
Špecifikácie S2006LS3
Číslo dielu S2006LS3 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis SCR SENS 200V 6A ISO TO-220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5622 pcs Dátový hárok 1.S2006LS3.pdf2.S2006LS3.pdf
Napätie - Stav zapnutia (Vtm) (Max) 1.6V Napätie - stav vypnutý 200V
Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 800mV Balík dodávateľov zariadení TO-220 Isolated Tab
séria - Typ SCR Sensitive Gate
obal Bulk Balík / puzdro TO-220-3 Isolated Tab
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Detailný popis SCR 200V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 6A
Prúd - Stav On (To (AV)) (Max) 3.8A Stav aktuálneho stavu (Max) 5µA
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 83A, 100A Prúd - Hold (Ih) (Max) 8mA