Q6012NH1LEDRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: Q6012NH1LEDRP
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu TRIAC ALTERNISTOR 600V TO263AB
listoch: Q6012NH1LEDRP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie Q6012NH1LEDRP
Číslo dielu Q6012NH1LEDRP Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis TRIAC ALTERNISTOR 600V TO263AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59090 pcs Dátový hárok Q6012NH1LEDRP.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Alternistor - Snubberless Balík dodávateľov zariadení TO-263AB (D²PAK)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 12A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 110A, 120A Prúd - Hold (Ih) (Max) 8mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 10mA konfigurácia Single