GTCS35-201M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS35-201M-R05 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GTCS35-201M-R05
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 200V 20% 5KA SURFACE MOUNT
listoch: 1.GTCS35-201M-R05.pdf2.GTCS35-201M-R05.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie GTCS35-201M-R05
Číslo dielu GTCS35-201M-R05 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis GDT 200V 20% 5KA SURFACE MOUNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87691 pcs Dátový hárok 1.GTCS35-201M-R05.pdf2.GTCS35-201M-R05.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) 200V tolerancia ±20%
séria GT obal Tray
Balík / puzdro 3-SMD Cylinder Square End Ostatné mená RF1448-000
Počet pólov 3 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulzný výbojový prúd (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Neúspešné No Detailný popis Gas Discharge Tube 200V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Surface Mount