GTCS25-900M-R02
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS25-900M-R02 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GTCS25-900M-R02
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 90V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT
listoch: 1.GTCS25-900M-R02.pdf2.GTCS25-900M-R02.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie GTCS25-900M-R02
Číslo dielu GTCS25-900M-R02 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis GDT 90V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84366 pcs Dátový hárok 1.GTCS25-900M-R02.pdf2.GTCS25-900M-R02.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) 90V tolerancia ±20%
séria GT obal Tray
Balík / puzdro 2-SMD Cylinder Square End Ostatné mená RF0778-000
RF1319-000
Počet pólov 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulzný výbojový prúd (8 / 20μs) 2500A (2.5kA)
Neúspešné No Detailný popis Gas Discharge Tube 90V 2500A (2.5kA) ±20% 2 Pole Surface Mount