GTCN26-101M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCN26-101M-R05 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GTCN26-101M-R05
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 100V 20% 5KA
listoch: 1.GTCN26-101M-R05.pdf2.GTCN26-101M-R05.pdf
500 pcs
2000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie GTCN26-101M-R05
Číslo dielu GTCN26-101M-R05 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis GDT 100V 20% 5KA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 122959 pcs Dátový hárok 1.GTCN26-101M-R05.pdf2.GTCN26-101M-R05.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) 100V tolerancia ±20%
séria GT obal Tray
Balík / puzdro Cylinder No Lead Ostatné mená RF1928-000
Počet pólov 2 Typ montáže User Defined
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulzný výbojový prúd (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Neúspešné No Detailný popis Gas Discharge Tube 100V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole User Defined