GTCA28-421M-R10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA28-421M-R10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GTCA28-421M-R10
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 420V 20% 10KA THROUGH HOLE
listoch: 1.GTCA28-421M-R10.pdf2.GTCA28-421M-R10.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie GTCA28-421M-R10
Číslo dielu GTCA28-421M-R10 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis GDT 420V 20% 10KA THROUGH HOLE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82497 pcs Dátový hárok 1.GTCA28-421M-R10.pdf2.GTCA28-421M-R10.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) 420V tolerancia ±20%
séria GTC obal Tray
Balík / puzdro Axial Cylinder Ostatné mená RF2815-000
Počet pólov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulzný výbojový prúd (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Neúspešné No Detailný popis Gas Discharge Tube 420V 10000A (10kA) ±20% 2 Pole Through Hole