250R120-R1U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250R120-R1U Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250R120-R1U
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
listoch: 250R120-R1U.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 250R120-R1U
Číslo dielu 250R120-R1U Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 161955 pcs Dátový hárok 250R120-R1U.pdf
Napätie - Max 60V (250V Int) typ Polymeric
Čas do výletu 2.5s Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) séria POLY-FUSE®, 250R
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 16 Ohms Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 6 Ohms
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená 250R120R1U
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Rozostup vedenia 0.201" (5.10mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.433" (11.00mm) Detailný popis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 240mA Aktuálny - Max 3A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 120mA schválenie cURus, TUV