0TLS080.T
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0TLS080.T
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE CARTRIDGE 80A 170VDC
listoch: 0TLS080.T.pdf
  • správa
Špecifikácie 0TLS080.T
Číslo dielu 0TLS080.T Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis FUSE CARTRIDGE 80A 170VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5235 pcs Dátový hárok 0TLS080.T.pdf
Napätie - DC 170V Veľkosť / rozmer 0.563" Dia x 0.880" L (14.30mm x 22.35mm)
séria POWR-GARD® TLS Doba odozvy Fast
obal Bulk Balík / puzdro Cartridge, Non-Standard
Ostatné mená TLS 80A
TLS080
TLS080.T
TLS80
Prevádzková teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ poistky Cartridge Vlastnosti -
Aktuálne hodnotenie 80A Trieda -
Súvisiace produkty
0TLS070.T
0TLS070.T
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: FUSE CARTRIDGE 70A 170VDC
Skladom: 4901 pcs
Stiahnuť ▼: 0TLS070.T.pdf
RFQ
0TLS080.TXL
0TLS080.TXL
popis: FUSE CARTRIDGE 80A 170VDC
Skladom: 4266 pcs
Stiahnuť ▼: 0TLS080.TXL.pdf
RFQ
0TLS080.TXV
0TLS080.TXV
popis: FUSE CRTRDGE 80A 170VDC RAD BEND
Stiahnuť ▼: 0TLS080.TXV.pdf
0TLS070.TXMB
0TLS070.TXMB
popis: FUSE CRTRDGE 70A 170VDC RAD BEND
Stiahnuť ▼: 0TLS070.TXMB.pdf
0TLS080.TXMB
0TLS080.TXMB
Stiahnuť ▼: 0TLS080.TXMB.pdf
0TLS070.TXLB
0TLS070.TXLB
popis: FUSE CRTRDGE 70A 170VDC CYLINDR
Stiahnuť ▼: 0TLS070.TXLB.pdf
0TLS080.TXLB
0TLS080.TXLB
popis: FUSE CRTRDGE 80A 170VDC CYLINDR
Stiahnuť ▼: 0TLS080.TXLB.pdf
0TLS070.TXV
0TLS070.TXV
Stiahnuť ▼: 0TLS070.TXV.pdf
0TLS070.TXL
0TLS070.TXL
Stiahnuť ▼: 0TLS070.TXL.pdf
0TLS080.TXLS
0TLS080.TXLS
Stiahnuť ▼: 0TLS080.TXLS.pdf
0TLS090.T
0TLS090.T
popis: FUSE CARTRIDGE 90A 170VDC