E3003S.30.86
General CableGeneral Cable
General Cable
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: E3003S.30.86
Výrobca / Značka: General Cable
Popis produktu CABLE 3COND 22AWG NATURAL 1000'
listoch: E3003S.30.86.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 839 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 839 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie E3003S.30.86
Číslo dielu E3003S.30.86 Výrobca General Cable
popis CABLE 3COND 22AWG NATURAL 1000' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 839 pcs Dátový hárok E3003S.30.86.pdf
Wire Gauge 22 AWG Napätie 300V
používanie Alarm, Security, Sound Typ štítu -
Materiál štítu - Pokrytie štítu -
séria - hodnotenie ASTM B-3
Prevádzková teplota 0°C ~ 75°C Počet vodičov 3
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Dĺžka 1000.0' (304.8m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Farba bundy Natural Bunda (izolácia) Hrúbka 0.0150" (0.381mm)
Materiál bundy (izolácie) Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum Priemer bokov (izolácie) 0.127" (3.23mm)
Vlastnosti - Detailný popis 3 Conductor Multi-Conductor Cable Natural 22 AWG 1000.0' (304.8m)