2133779E
General CableGeneral Cable
2133779E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2133779E
Výrobca / Značka: General Cable
Popis produktu CABLE CAT5E 8COND 24AWG 1000'
listoch: 2133779E.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 349 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 349 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
35 pcs
  • správa
Špecifikácie 2133779E
Číslo dielu 2133779E Výrobca General Cable
popis CABLE CAT5E 8COND 24AWG 1000' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 349 pcs Dátový hárok 2133779E.pdf
Wire Gauge 24 AWG používanie -
Typ štítu Foil Materiál štítu Aluminum
Pokrytie štítu 100% séria GenSPEED® 5000
hodnotenie - Prevádzková teplota -20°C ~ 75°C
Počet vodičov 8 (4 Pair Twisted) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Dĺžka 1000.0' (304.8m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Farba bundy Black
Bunda (izolácia) Hrúbka - Materiál bundy (izolácie) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Priemer bokov (izolácie) 0.250" (6.35mm) Vlastnosti Drain Wire
Detailný popis 8 (4 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair, Cat5e Cable Black 24 AWG Foil 1000.0' (304.8m) Vodivé vlákno Solid
Materiál vodiča Copper, Bare Izolácia vodičov Polyolefin (PO)
Typ kábla Multi-Pair, Cat5e
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2133777E
2133777E
výrobcovia: General Cable
popis: CABLE CAT5E 8COND 24AWG 1000'
Skladom: 253 pcs
Stiahnuť ▼: 2133777E.pdf
RFQ
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: LATCH SPRING WIRE INTEGR
Skladom: 2815 pcs
Stiahnuť ▼: 213388-1.pdf
RFQ
výrobcovia: General Cable
Skladom: 300 pcs
Stiahnuť ▼: 2133776E.pdf
popis: CABLE CAT5E 8COND 24AWG BROWN
Skladom: 330 pcs
Stiahnuť ▼:
2133A 0061000
2133A 0061000
výrobcovia: Belden
popis: CBL 20PR 16AWG SHLD
Skladom: 4 pcs
Stiahnuť ▼:
Skladom: 313 pcs
2133A 0031000
2133A 0031000
výrobcovia: Belden
popis: CBL 20PR 16AWG SHLD
Skladom: 4 pcs
Skladom: 282 pcs
popis: SEALING PLUG,SZ 8,ARINC 600
Skladom: 10769 pcs
popis: CONN RCPT HSG 0.25 1POS NATURAL
Stiahnuť ▼: 2133857-1.pdf
výrobcovia: HARTING
popis: M12 POWER L-CODE CABLE ASSEMBLY,
Skladom: 358 pcs
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety