EP3000AC48INZ
GE Critical PowerGE Critical Power
EP3000AC48INZ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EP3000AC48INZ
Výrobca / Značka: GE Critical Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 52V 3000W
listoch:
Stav RoHs Lead free / Supplier nedefinované
Stav zásob 268 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 268 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie EP3000AC48INZ
Číslo dielu EP3000AC48INZ Výrobca GE Critical Power
popis AC/DC CONVERTER 52V 3000W Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / Supplier nedefinované
Dostupné množstvo 268 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 52V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 90 ~ 290 VAC
typ Front End Veľkosť / rozmer 14.80" L x 3.30" W x 4.84" H (375.9mm x 83.8mm x 122.9mm)
séria Resilient 3000 Výkon (watty) 3000W
Ostatné mená 1600095294A
EP3000AC48INZ-ND
Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Rack Mount
Minimálny požadovaný náklad - Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / Vendor undefined Vlastnosti Adjustable Output
efektívnosť 95% Detailný popis Front End AC DC Converter 1 Output 52V 62.5A 90 ~ 290 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 62.5A schválenie -
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
EP3020-9RG
EP3020-9RG
výrobcovia: Bel
popis: DC/DC CONVERTER
Skladom: 120 pcs
Stiahnuť ▼: EP3020-9RG.pdf
RFQ
EP3012
EP3012
výrobcovia: Hammond Manufacturing
popis: PANEL STEEL 28.2X10.2" WHT
Skladom: 2191 pcs
Stiahnuť ▼: EP3012.pdf
RFQ
EP3000AC48IN
EP3000AC48IN
výrobcovia: GE Critical Power
popis: AC/DC CONVERTER 52V 3000W
Skladom: 291 pcs
Stiahnuť ▼: EP3000AC48IN.pdf
popis: PANEL STEEL 28.2X22.2" WHT
Skladom: 1507 pcs
Stiahnuť ▼: EP3024.pdf
popis: PANEL STEEL 28.2X18.2" WHT
popis: PANEL STEEL 28.2X14.2" WHT
EP3020-9R
EP3020-9R
výrobcovia: Bel
popis: DC/DC CONVERTER 5.1V 2X12V 187W
Stiahnuť ▼: EP3020-9R.pdf
popis: PANEL STEEL 28.2X28.2" WHT
popis: PANEL STEEL 28.2X40.2" WHT
Skladom: 848 pcs
popis: DC/DC CONVERTER
Skladom: 119 pcs
Stiahnuť ▼: EP3040-9RG.pdf
Stiahnuť ▼: EP3020-7R.pdf
popis: PANEL STEEL 28.2X34.2" WHT
Skladom: 822 pcs
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety