EP1600-UTEZ
GE Critical PowerGE Critical Power
EP1600-UTEZ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EP1600-UTEZ
Výrobca / Značka: GE Critical Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 52V 1600W
listoch: EP1600-UTEZ.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 223 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie EP1600-UTEZ
Číslo dielu EP1600-UTEZ Výrobca GE Critical Power
popis AC/DC CONVERTER 52V 1600W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 223 pcs Dátový hárok EP1600-UTEZ.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 52V
Napätie - vstup 90 ~ 290 VAC typ Front End
Veľkosť / rozmer 8.19" L x 4.57" W x 1.58" H (208.0mm x 116.5mm x 40.2mm) séria SlimLine
Výkon (watty) 1600W Ostatné mená 109165610
CC109165610
EP1600UTEZ
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Rack Mount Minimálny požadovaný náklad -
efektívnosť 95% Detailný popis Front End AC DC Converter 1 Output 52V 20A 90 ~ 290 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 20A schválenie CE
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
EP1601-9RG
EP1601-9RG
výrobcovia: Bel
popis: DC/DC CONVERTER
Skladom: 144 pcs
Stiahnuť ▼: EP1601-9RG.pdf
RFQ
EP15HV
EP15HV
výrobcovia: Knowles Voltronics
popis: CAP TRIMMER 1.0-16.0PF 1000V HZT
Skladom: 1216 pcs
Stiahnuť ▼: EP15HV.pdf
RFQ
EP1612
EP1612
výrobcovia: Hammond Manufacturing
popis: PANEL STEEL 14.2X10.2" WHT
Skladom: 8506 pcs
Stiahnuť ▼: EP1612.pdf
EP1601-9R
EP1601-9R
výrobcovia: Bel
popis: DC/DC CONVERTER 24V 192W
Stiahnuť ▼: EP1601-9R.pdf
EP1501-9RD
EP1501-9RD
popis: DC/DC CONVERTER 15V 194W
Skladom: 129 pcs
Stiahnuť ▼: EP1501-9RD.pdf
popis: PANEL STEEL 14.2X18.2" WHT
Stiahnuť ▼: EP1620.pdf
EP15SD
EP15SD
výrobcovia: Knowles Voltronics
popis: CAP TRIMMER 0.8-16.0PF 1000V HZT
Stiahnuť ▼: EP15SD.pdf
EP14
EP14
popis: CAP TRIMMER 0.8-14PF 125V HZT TH
Stiahnuť ▼: EP14.pdf
EP1600000000G
EP1600000000G
výrobcovia: Anytek (Amphenol Anytek)
popis: TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM
Stiahnuť ▼: EP1600000000G.pdf
popis: TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM
Stiahnuť ▼: EP1400000000G.pdf
popis: PANEL STEEL 14.2X14.2" WHT
popis: TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety