FPXLF080-20
Fox ElectronicsFox Electronics
FPXLF080-20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FPXLF080-20
Výrobca / Značka: Fox Electronics
Popis produktu CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
listoch: FPXLF080-20.pdf
  • správa
Špecifikácie FPXLF080-20
Číslo dielu FPXLF080-20 Výrobca Fox Electronics
popis CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5361 pcs Dátový hárok FPXLF080-20.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
séria FPXLF hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 4-SMD, No Lead
Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Zatlačte kapacitu 20pF Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.146" (3.70mm) Frekvenčná tolerancia ±50ppm
Frekvenčná stabilita ±50ppm Frekvencia 8MHz
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 80 Ohms Detailný popis 8MHz ±50ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead