1523-CASE
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1523-CASE
Výrobca / Značka: Fluke Electronics
Popis produktu CASE 1523/1524 READOUT AND PROBE
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Stav zásob 205 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 205 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 1523-CASE
Číslo dielu 1523-CASE Výrobca Fluke Electronics
popis CASE 1523/1524 READOUT AND PROBE Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 205 pcs Dátový hárok
typ Thermometer technické údaje -
séria 1523 Ostatné mená 3376533
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Pre použitie s / Súvisiace produkty 1523, 1524 Typ príslušenstva Carrying Case, Hard
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1523
výrobcovia: Global Specialties
popis: DIG WATTMETER 20A TRUE RMS 2600W
Skladom: 5404 pcs
Stiahnuť ▼: 1523.pdf
RFQ
1522NW
1522NW
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: 1522NW PNEUMATIC CUTTER
Skladom: 575 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1523-P1-156
1523-P1-156
výrobcovia: Fluke Electronics
popis: BUNDLE 1523 W/CASE 5616 LEMO TO
Skladom: 26 pcs
Stiahnuť ▼:
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: CBL SENSOR/ACT 8-POS UNCONFIG
Skladom: 5055 pcs
Stiahnuť ▼: 1523007.pdf
15230
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: BOARD TERM TURRET MINI 50POS
1522W
1522W
výrobcovia: Curtis Industries
popis: CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.375"
Stiahnuť ▼: 1522W.pdf
výrobcovia: Fluke Electronics
popis: BUNDLE 1523 W/CASE 5627A LEMO TO
Skladom: 27 pcs
popis: BUNDLE 1523 W/CASE 5628 LEMO TO
Skladom: 19 pcs
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN RING STUD RETAIN 16-20AWG
1522NB
1522NB
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: CUTTER SIDE TPRD FULL FLUSH 5"
Skladom: 447 pcs
Stiahnuť ▼: 1522NB.pdf
1522NA
1522NA
Skladom: 499 pcs
1523-CAL
1523-CAL
popis: CALIBRATION NVLAP ACCREDITED
Skladom: 257 pcs
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety