EP20-3C90
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EP20-3C90
Výrobca / Značka: FERROXCUBE
Popis produktu EP AND EPX CORES 2PC SET
listoch: EP20-3C90.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie EP20-3C90
Číslo dielu EP20-3C90 Výrobca FERROXCUBE
popis EP AND EPX CORES 2PC SET Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72919 pcs Dátový hárok EP20-3C90.pdf
šírka 15.00mm tolerancia ±25%
Balík dodávateľov zariadení EP 20 séria *
Ostatné mená 1779-1458
BG3EP02000004U40PS
EP20-3C90-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Minimálny prierez jadra (Amin) mm² 60.8 Materiál 3C90
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 24.00mm
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Faktor indukcie (Al) 4.435µH
výška 21.40mm medzera Ungapped
Skončiť Uncoated Účinná priepustnosť (μe) 1840
Efektívny magnetický objem (Ve) mm³ 3230 Účinná dĺžka (le) mm 41.1
Efektívna plocha (Ae) mm² 78.7 priemer -
Typ jadra EP Faktor jadra (ΣI / A) mm1 0.52
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
EP20-3F46
EP20-3F46
výrobcovia: FERROXCUBE
popis: EP AND EPX CORES 2PC SET
Skladom: 63589 pcs
Stiahnuť ▼: EP20-3F46.pdf
RFQ
EP2012
EP2012
výrobcovia: Hammond Manufacturing
popis: PANEL STEEL 18.2X10.2" WHT
Skladom: 3444 pcs
Stiahnuť ▼: EP2012.pdf
RFQ
EP2000000000G
EP2000000000G
výrobcovia: Anytek (Amphenol Anytek)
popis: TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM
Stiahnuť ▼: EP2000000000G.pdf
EP2020-9R
EP2020-9R
výrobcovia: Bel
popis: DC/DC CONVERTER 5.1V 12V 187W