LXV75-024SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV75-024SW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LXV75-024SW
Výrobca / Značka: Excelsys Technologies Ltd.
Popis produktu LED DRIVER CV AC/DC 24V 3.13A
listoch: 1.LXV75-024SW.pdf2.LXV75-024SW.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie LXV75-024SW
Číslo dielu LXV75-024SW Výrobca Excelsys Technologies Ltd.
popis LED DRIVER CV AC/DC 24V 3.13A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1040 pcs Dátový hárok 1.LXV75-024SW.pdf2.LXV75-024SW.pdf
závažia 2.1 lbs (952.5g) Napätie - výstup 24V
Napätie - Izolácia 3.75kV Napätie - vstup (min) 90VAC
Napätie - vstup (Max) 305VAC typ Constant Voltage
topológia AC DC Converter Stýl ukončenia Wire Leads
Veľkosť / rozmer 6.58" L x 2.62" W x 1.65" H (167.0mm x 66.5mm x 42.0mm) séria LXV75
hodnotenie IP67 Výkon (watty) 75W
Ostatné mená 633-1091
LXV75024SW
Prevádzková teplota -35°C ~ 70°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
efektívnosť 92% stmievanie -
Detailný popis 3.13A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Prúd - výstup (Max) 3.13A