LXV42-024SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV42-024SW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LXV42-024SW
Výrobca / Značka: Excelsys Technologies Ltd.
Popis produktu LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.75A
listoch: LXV42-024SW.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LXV42-024SW
Číslo dielu LXV42-024SW Výrobca Excelsys Technologies Ltd.
popis LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.75A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3723 pcs Dátový hárok LXV42-024SW.pdf
závažia 0.662 lb (300.28g) Napätie - výstup 24V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup (min) 90VAC
Napätie - vstup (Max) 305VAC typ Constant Voltage
topológia AC DC Converter Stýl ukončenia Wire Leads
Veľkosť / rozmer 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) séria LXV42
hodnotenie IP66 Výkon (watty) 42W
Ostatné mená 633-1206
LXV42024SW
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OVP, SCP
efektívnosť 87% stmievanie -
Detailný popis 1.75A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Prúd - výstup (Max) 1.75A