LXC85-2000SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXC85-2000SW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LXC85-2000SW
Výrobca / Značka: Excelsys Technologies Ltd.
Popis produktu LED DRIVER CC AC/DC 22-43V 2A
listoch: 1.LXC85-2000SW.pdf2.LXC85-2000SW.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie LXC85-2000SW
Číslo dielu LXC85-2000SW Výrobca Excelsys Technologies Ltd.
popis LED DRIVER CC AC/DC 22-43V 2A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1755 pcs Dátový hárok 1.LXC85-2000SW.pdf2.LXC85-2000SW.pdf
závažia 1.7 lbs (771.1g) Napätie - výstup 22 ~ 43 V
Napätie - Izolácia 3.75kV Napätie - vstup (min) 90VAC
Napätie - vstup (Max) 305VAC typ Constant Current
topológia AC DC Converter Stýl ukončenia Wire Leads
Veľkosť / rozmer 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm) séria LXC85
hodnotenie IP67 Výkon (watty) 85W
Prevádzková teplota -35°C ~ 60°C Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OTP, OVP, SCP efektívnosť 90%
stmievanie - Detailný popis 2A 22 ~ 43 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Prúd - výstup (Max) 2A schválenie CE, cULus, EN